Haber

ŞİŞLİ’DE İŞ HANININ KAPISI HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE ÇALINDI

ŞİŞLİ’de, bir iş hanının alüminyum dış kapısının sabit kanadı, herkesin gözü önünde çalındı. Komşu esnafın tamirci zannettiği hırsız, rahat tavırlarla söktüğü kapıyı sırtlanarak götürdü. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, Ergenekon Caddesi’nde geçtiğimiz hafta salı günü saat 18.45 sıralarında meydana geldi. Caddede yürüyen bir bayan ile bir erkek, iş hanının önüne gelince durdu. Bayan gözcülük yaparken, kimliği şimdi belirlenemeyen erkek, iş hanının alüminyum olan dış kapısının sabit kanadını yerinden sökmeye başladı. Herkesin gözü önünde, rahat tutumlarla kapıyı yerinden çıkaran hırsızlık şüphelisi, daha sonra kapıyı sırtlanarak yoluna devam etti.

HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ SIRTINDA KAPIYLA YÜRÜDÜ GİTTİ

Komşu esnafın tamirci zannettiği kişinin kapıyı sırtlanarak caddede yürüdüğü anlar etraftaki iş yerlerinin güvenlik kamerasına yansıdı. İmgelerde, hırsızlık şüphelisinin sırtında kapı kanadıyla yürüyerek uzaklaştığı görülüyor.

KOMŞULAR TAMİRE GÖTÜRÜLÜYOR ZANNETMİŞİş hanında bulunan Kentim Şişli Gazetesi’nin Genel Yayın Direktörü Saime Oğuzhan, hırsızlığı sonraki gün fark ettiklerini belirterek “Geçtiğimiz hafta sabah ofisimize geldiğimizde dış kapımızın yerinde olmadığını gördük. Açıkçası çok şaşırdık. Daha sonra kameralardan gördüğümüz kadarıyla ve buradaki arkadaşların anlattığına nazaran; saat 19.45 sıralarında bir bayan bir erkek geliyor. Hiçbir şey olmamış üzere kapıyı yerinden söküyor, sırtlayıp gidiyor. Komşular görmüşler lakin kapıyı tamire götürüyorlar diye düşündükleri için müdahale etmemişler. Hakikaten çok üzücü; işte ülkenin gelmiş olduğu durum. Burada her gün 50 bine yakın insan yaya olarak geçiyor. Şişli İstanbul’un en merkezi yeri; buradan beşerler meskenlerine ve iş yerlerine yürüyerek gidiyorlar. Beşerler meskenlerine dönerken bu türlü bir olayı görüyorlar lakin ne olup bittiğinin farkında olmadıkları için; tamire mi götürüyorlar kapıyı anlamadılar ve kapı bu halde gitmiş oldu” diye konuştu.

Görüntü dökümü————————(Güvenlik Kamerası)Hırsızlık şüphelisinin kapıyı sırtlayıp götürmesi(Aktüel)Sabit kanadı çalınan kapının görüntüsüGenel ve detaylar

Saime Oğuzhan ile röportaj

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu