Ekonomi

WorldPack Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı: Türkiye Ekonomisi İstikrarlı Bir Yol İzliyor

WorldPack Ambalaj Yönetim Konseyi Lideri Volkan Beşenk, “Türkiye ekonomisi son dönemde dalgalanmalar yaşasa da çeşitli önlemler ve reform adımlarıyla istikrarlı bir seyir izlemeye çalışıyor” dedi.

Türkiye ekonomisine seslenen iş adamı Volkan Beşenk, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in etkisinin çok önemli olduğunu belirterek, Türkiye’nin geçmiş deneyimleri ve ekonomiye bakış açısıyla ekonomik sıkıntılarını aşmasına değerli katkılar yapabileceğini söyledi.

Türk ekonomisinin son dönemde güçlü bir süreçten geçtiğini belirten Beşenk, “Hükümet ve ilgili kurumların aldığı tedbirlerle bu sıkıntıları aşmanın mümkün olduğuna inanıyorum. yatırım, ekonominin uzun vadede sürdürülebilir büyüme yoluna girmesine yardımcı olacaktır.WorldPack Ambalaj “Her zaman uzun vadeli stratejilere odaklandık ve ekonomik dalgalanmaların süreksiz olduğuna inanıyoruz. Esneklik, verimlilik ve yenilikçiliğe odaklanarak bu zorlu dönemi fırsata çevirmeye çalışıyoruz. Türkiye’nin potansiyelini ve gücünü koruduğuna inanıyor ve bu doğrultuda yatırımlarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Türk ekonomisinin doğru politika adımları ve iş dünyasının vizyonuyla aşılabilecek bir potansiyele sahip olduğunu belirten Beşenk, “Mehmet Şimşek gibi deneyimli isimlerin katkısı ekonominin daha sağlam temellere oturmasını sağlayabilir. Esnekliğe ve uzun vadeli stratejilere odaklanarak ekonomik dalgalanmalara karşı dayanıklı hale gelebiliriz. Türkiye’nin güçlü ve dinamik yapısı geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor.” – DİYARBAKIR

birecikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu