Teknoloji

WhatsApp’ın Yeni Özelliği Sayesinde Gizli Mesajlarınızı Parmak İzi İle Kilitleyebilirsiniz!

Platformuna her geçen gün yeni bir özellik ekleyen WhatsApp, kullanıcıların sohbetlerini şifre veya parmak izi ile gizli tutabilecekleri ‘Sohbet Kilidi’ özelliğini kullanıma sundu.

Ünlü çevrimiçi iletişim platformu WhatsApp, güvenlik sistemini büyük ölçüde iyileştirecek yeni bir özellikle geri döndü.

Kullanıcılar, yeni ‘sohbet kilidi’ özelliği sayesinde kişisel sohbetlerini makul bir şifre ile gizleyebilecek. Şifreli sohbetlerden gelen mesaj bildirimleri telefon ekranına bilinmeyen bir şekilde düşecektir.

Yeni özelliği kullanmak isteyen kişiler, istedikleri sohbet veya grubun adına dokunarak kilitleme seçeneğini aktif hale getirebilecekler. Sohbetlerin kilidini açmak istediğinizde platforma eklenecek olan gelen kutusunu yavaşça aşağı çekmeniz yeterli olacaktır.

Youtube ve Twitter hesaplarında yeni sohbet kilit sistemini duyuran WhatsApp, önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılar için kullanıma sunulacak olan özelliği aktif hale getirecek.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? WhatsApp’ta başka hangi özellikleri görmek istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

erfelekhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu