Haber

Tek Paylaşımla 2 Yıllık Asgari Ücretin Fazlasını Kazanan Ünlüler Sizi Özleyecek

Sosyal medya fenomenlerinin reklamlarıyla ne kadar para kazandığını artık neredeyse hepimiz biliyoruz. Ayrı bir şube haline gelen bu dijital pazarlama dalında elbette ekranlarda görmeyi çok sevdiğimiz ünlülerimiz de yerlerini alıyor. Müge Dağıstanlı, sosyal medyayı sallayan ünlü oyuncuların Instagram reklamlarından kazandıkları çılgın fiyatları paylaştı.

Son yıllarda Instagram fenomeni ve dijital reklamların nasıl büyük bir segment haline geldiğini hepimiz yaşadık.

Yepyeni bir iş kolu haline gelen fenomenin ana genişliği, etkileşim ve beğeni ışığında reklam paylaşımlarıdır. Markalarla yapılan işbirliklerinden sonra sadece bir hikaye, bir gönderi veya bir makara ile inanılmaz fiyatlar kazanılabiliyor.

Fenomenlerin yanı sıra herkesin severek takip ettiği ünlülerimiz de bu sosyal medya reklamlarında yer almaktadır.

Dizide bölüm başı aldıkları fiyatlarla ağzımızı açık bırakan ünlü oyuncuların sosyal medya paylaşımlarından kazandıklarına siz de şaşıracaksınız. Çünkü birden fazla kişi sadece paylaştığı bir hikayeden 2 yıllık taban fiyat kazanıyor… Bakalım hangi ünlü ne kadar kazanıyor!

11. Listenin diğerlerine göre son sıralarında yer alan isimlerden biri de Yargıdan Ceylin Pınar Deniz.

‘Yargı’ dizisiyle herkesin dilinde olan Pınar Deniz’in sosyal medyada 2,8 milyon takipçisi bulunuyor. Ve bir reklamdan 150 bin TL kazanıyor.

10. Bir süredir sadece dijital çalışmalarıyla ön plana çıkan Hazar Ergüçlü.

Her rolü kabul etmeyen ve son derece seçici olan Hazar Ergüçlü’nün de 3 milyon takipçisi bulunuyor. 150 bin TL reklam hissesi alıyor.

9. Televizyon reklamlarında gösterdiği başarı ile ön plana çıkan Neslihan Atagül.

Özellikle televizyon reklamlarında görmeye alışık olduğumuz Neslihan Atagül, sosyal medya reklamlarından 200 bin TL alıyor. 14.1 milyon takipçisi var.

8. Son yılların en tanınan kadın oyuncularından biri olan ve ismi dergiden hiç düşmeyen Demet Özdemir.

Derginin en sevilen isimlerinden ve son yılların en beğenilen aktrislerinden biri olan Demet Özdemir’in sosyal medyada 16 milyon takipçisi bulunuyor. Sosyal medya reklamlarından 200 bin TL kazanıyor.

7. Bizi şaşırtan isimlerden biri de Beren Saat.

Sosyal medya hesabında 5.4 milyon takipçisi bulunan Beren Saat, sosyal medya paylaşımı başına 200 bin TL alıyor.

6. Yasak Elma’nın finaliyle ekranda görmeyi özlediğimiz Eda Ece.

6 yıldır Yasak Elma dizisi ile büyük bir fenomen haline gelen Eda Ece’nin 7.8 milyon takipçisi bulunuyor. Hisse başına 200 bin TL kazanıyor.

4. Çocuklarına bakmak için setlerden uzak kalan Fahriye Evcen.

Yaptığı kombinlerle magazin diline düşmeyen Fahriye Evcen’in 13.6 milyon takipçisi bulunuyor. Hisse başına 250 bin TL kazanan ünlülerimizden biri.

3. Herkesin peşinde olduğu Yalıçapkını Seyranı Afra Saraçoğlu.

Magazin, reklam, televizyon ve talk şovların en çok aranan yüzü olan Afra Saraçoğlu, gönderi başına 250 bin TL kazandı. 8.2 milyon takipçisi var.

2. Sosyal medyayı alt üst eden Serenay Sarıkaya.

Sosyal medyayı en etkin ve açık sözlü kullanan oyuncularımızdan biri olan Serenay Sarıkaya en yüksek ücreti alan ikinci isim. 10 milyon takipçili Instagram hesabında yapacağı bir paylaşımın bedeli ise 275 bin TL.

1. Listenin bir numarası da sosyal medya reklamlarının kraliçesi Hande Erçel.

Hande Erçel sektörde sosyal medya reklamlarından en çok kazanan isimdir. 31 milyon takipçisi ile gerçekten zirveye oturan Erçel, hisse başına 350 bin TL alıyor.

İşte herkesin ağzını açık bırakan ve “Ben ne yaşıyorum?” insanları bu şekilde konuşturan sosyal medya reklam fiyatları.

Bunun hakkında ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu