Teknoloji

Spider-Man 2’nin Yeni Oyun+ Özelliği Gelecek Ay Geliyor

PlayStation markasının son zamanların en büyük oyunlarından biri olan Marvel’s Spider-Man 2, prestijli özelliğine önümüzdeki ay kavuşacak. Geliştirici stüdyo tarafından yapılan paylaşımla Örümcek Adam 2 Yeni Oyun+Özelliği içeren güncelleme için hazırlıklar devam ediyor.


İlginizi Çekebilir:  Spider-Man 2’nin PC Versiyonu Torrent Sitesine Düştü


Yeni Game+ seçeneği çok sık olmasa da oyunlarda gördüğümüz bir özellik ve farklı isimlerle karşımıza çıkabiliyor. Özellikle başarı avcılarının ya da güç fantezileri kurmayı seven oyuncuların tercih ettiği New Game+, bir oyunu ilk kez bitirdiğinizde açtığınız özellik ve yeteneklerin, toplayıp geliştirdiğiniz silah ve belgelerin size aktarılmasını sağlıyor. sonraki oyun. Doğal olarak her şeyi tamamlama fırsatınız var.

Spider-Man 2’nin Yeni Oyun+ Özelliği İçin Beklenen Gün Çok Yakında Geliyor

Geliştirici Insomniac Games tarafından X hesabı aracılığıyla paylaşıldı Örümcek Adam 2 Yeni Oyun+Bu özellik, 7 Mart 2024 Perşembe günü yayınlanacak bir sonraki güncellemeyle oyuna eklenecek.

Ekim ayında doğrulanan bu özelliğe ek olarak, belirtilen tarihte Spider-Man 2 oyununa başka yeni özellikler, yeni kostümler ve çok daha fazlasının da ekleneceği söyleniyor.

New Game+ özelliğinin başlangıçta daha erken yayınlanması planlanmıştı. Ancak süreç beklendiği gibi gitmedi. Insomniac Games, söz konusu özelliğin oyunun kalitesine uygun olduğundan emin olmak için daha fazla teste ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Beklenen müjde nihayet verildi.

Güncellemeyle ilgili ayrıntılar şu an için tam olarak paylaşılmadı ancak öğrenmek için çok beklememiz gerekmeyecek gibi görünüyor. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu