Haber

Ormanın Oğulları’nda Kelvin ve Virginia’yı klonlayabilirsiniz

Kelvin’in adada yapacak çok şeyi var. Bunlardan bazıları sopa toplamak, ağaç kesmek, çıplak elle nehirden balık yakalamak gibi adada hayatta kalmanızı kolaylaştırıyor. Bir mod tasarımcısı, emirlerini sonunda ölümle bile yerine getiren Kelvin’i klonlamanın bir yolunu bulmuştur.

ORMANIN OĞULLARI KELVIN KLON MODU

ormanın oğullarıSubreddit’inde paylaştığı bir gönderide” Çoklu Kelvin Modu” duyurusu yapıldı. Oyunda Kelvin’i klonlamak için hata ayıklama konsolunu aktif hale getirecek ilk mod geliyor. DebugConsole modu indirmeniz gerekiyor. Ek olarak, Birlik çerçeve moduAyrıca buna ihtiyacın olacak.

Reddit kullanıcısı jrm850javascript düzenlemeleri ile istediğiniz kadar Kelvin klonlayabileceğiniz yer” karakter ekle Robby 1” konsol kodunu duyurdu. İstediğiniz kadar Kelvin klonlayabilirsiniz ancak ne kadar çok klonlarsanız o kadar FPS sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle 4’ten fazlası önerilmez.

Kelvin ve tüm klonları sadık işçiler olarak kalırken, yamyamlarla savaşmak için fazladan bir Virginia’ya ihtiyacınız olabilir. Bu komut aynen Virginia için de geçerlidir. Virginia’yı klonlamak için konsola gidin ” karakter ekle Virginia 1Sadece ” yazın. O zaman Virginia sizinle birlikte savaşacak ve hatta silah kullanabilecek.

Eğer henüz Virginia’yı eğitmediysen” Virginia nasıl eğitilir?Rehberimizden yardım alabilirsiniz.

Hata ayıklama konsolu ayrıca heyecan verici bir olasılık olan birçok komut ve püf noktası sağlar. Sadece komut listesine bakarak hava durumunu tahmin etmek, rastgele bir öğe oluşturmak ve düşmanları çağırmak mümkündür.

Ancak bu modları dikkatli kullandığınızdan emin olun. Mod geliştiricisi CallMeSlinky ayrıca, hata ayıklama konsolunu kullanmanın oyun kaydetmenizi bozabileceği konusunda bir uyarı yayınladı. Bu yüzden oyun kaydınızı yedeklemeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu