Haber

Kocaeli Büyükşehir A Takımı durmadan çalışıyor

Kocaeli Büyükşehir A Personeli ekipleri kırsal mahallelerdeki ortak kullanım alanlarının bakım ve onarımlarını yaparak güzel bir görünüme kavuşturuyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal kesimde daha etkin ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarını sürdüren A Squad grupları, mahallelerdeki acil sorunlara müdahale ederek kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Bu doğrultuda, yaz dönemiyle birlikte il genelindeki kırsal mahallelerde trafiği tehlikeye atacak biçimde yola taşan ot ve çalılarla tıkanan V kanallarının temizliği için de çalışmalarını sürdüren gruplar, yıpranan tabelaları değiştirin ve soğuk asfaltta yollarda oluşan çukurları kapatın.

MUHTAR ETKİLİ SİSTEM

Tam donanımlı araç, ekipman ve iş makineleri ile kırsal mahallelerin acil ihtiyaçlarını daha hızlı, pratik ve en ekonomik şekilde karşılayan A Squad ekipleri, talepler doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Muhtarlık Köy Hizmetleri Şube Müdürlüğü bünyesindeki A ekipleri, muhtarların “Muhtar Aktif Sistem” sistemi üzerinden ilettikleri talepleri kısa sürede yerine getirerek, verilen hizmetlerle göz dolduruyor.

TEMİZLİK İŞİ YAPILMIŞTIR

A Timi ekipleri, tam teşekküllü araç, iş makinesi ve ekipmanlarıyla, kırsal mahalleler başta olmak üzere il genelinde toprak ve çalılarla tıkanan su kanallarını küçük hafriyat kepçeleriyle açıyor. budama işlemini gerçekleştirmek. Eskiyen ve yıpranan tabela ve trafik levhalarını değiştiren ekipler, yollardaki çukurları da torba asfalt (soğuk yama asfalt) ile kapatıyor. Aşınmış parkeleri de tamir eden gruplar, mezarlıkların demir kapılarını da tamir ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberaksehir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu