Yaşam

Kingfisher 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Seyran Amacına Ulaştı mı? Ferit Dönecek mi?

STAR TV ekranlarının en sevilen dizisi Yalıçapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun paylaştığı gerçek bir hikayeden uyarlanan Yalıçapkını resmen ekranlara geliyor. Son bölümde New York’a temelli gitmeye karar veren Ferit, eşi Seyran’ı geri almaya çalışıyordu. Peki Yalıçapkını yeni bölümde neler olacak? İşte Kingfisher 14. bölüm fragmanı ve detaylar…

Yalıçapkını 13.bölüm sonunda New York’a gitmeye karar veren Ferit’i çevirecek tek kişinin Seyran olduğuna inanılıyordu. Seyran, havaalanında ne yaptığını bile düşünmeden Ferit’in dudaklarına yapışınca yeni bölüm oldukça merak konusu oldu.

Ama fragmanda görüyoruz ki Seyran’ın öpücüğü Ferit’i pek etkilememiş. Ferit ne olursa olsun New York’a gitmeye ve herkesi geride bırakmaya kararlıdır.

Bu sırada Halis Ağa’nın rahatsızlanarak acil olarak hastaneye kaldırıldığını görüyoruz.

Tabii Seyran koşarak hastaneye gelir. Gülgün’e sığınan Seyran, Ferit’in gittiğini söyler.

Halis Korhan’ın tek isteği Ferit’i görmektir. Oğluna ne olursa olsun Ferit’i bulup getirmesini yoksa kimseyi görmeyeceğini söyler.

Bir yanda Ferit’in gidişiyle yıkılan ve kendini kötü hisseden Seyran, diğer yanda Halis Ağa’nın içinde bulunduğu kötü duruma düşer.

Ama iş yine ona kalmıştır. Ferit’le ilgili gerçeği dedesine anlatabilecek tek kişi küçük gelin Seyran’dır.

Yalıçapkını 14. Bölüm Fragmanı: Yalıçapkını yeni bölümüyle Cuma akşamı STAR’da!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu