Ekonomi

JPMorgan’ın Asya’daki bir numaralı pazarı Hindistan

JP Morgan ( JPM) Asya Hisse Senedi Stratejisti Mixo DasCNBC’ye Hindistan’ın JPMorgan’ın Asya’da en çok tercih ettiği ve dünya çapında da en sevdiği pazarlardan biri olduğunu söyledi.

JPMorgan stratejisti Hindistan’ın Asya’nın “1 numaralı” pazarı olduğunu söyledi.

Her ne kadar Vietnam, üretim tesisleri kurmak isteyen şirketler için güçlü bir rakip olsa da Das, Salı günü CNBC’nin “Sokak Tabelaları Asya”ya konuştu. “Hindistan, küresel yatırımcıların ve küresel üreticilerin istediği kapasiteyi tamamen değiştirmek veya tamamen artırmak için yeterli boyut ve ölçeğe sahip.”söz konusu.

“Çin pazarında ‘taktiksel ralli’ dönemleri oldu ancak bu durum devam etmiyor.”Das, hane halkı güveninin “son derece düşük olduğunu ve borsaya yatırım yapmanın düşündükleri son şeylerden biri olduğunu” söyledi.

Evet, “Döviz parası son derece güvenilmez hale geldi ve öyle görünüyor ki 2024’ü yabancı yatırımcıların agresif bir şekilde Çin pazarına döndüğü bir yıl olarak kıyaslayamayız.”söz konusu.

Yatırımcılar yıl boyunca “daha sağlıklı” bir Çin pazarı görmeden önce “işletme güveninin toparlanması için daha uzun bir onarım dönemi gerekeceğini” ekledi.

Forex Haber Merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu