Haber

‘Efsane Vali’nin oğlu Recep Yazıcıoğlu, MHP’nin Tokat belediye başkanı adayı oldu

Bir dönem Tokat Valiliği yapan ‘Efsane Vali’ Recep Yazıcıoğlu’nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, MHP’nin Tokat Belediye Başkan Adayı oldu. Yazıcıoğlu’nun sosyal medya hesaplarından paylaştığı “Bunu babamızdan gördük” klibi kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi.

Tokat’ta bir dönem valilik yapan, çalışkanlığı ve halka yakınlığıyla görev yaptığı her ilde iz bırakan ‘Efsane Vali’ Recep Yazıcıoğlu’nun oğlu işadamı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, MHP’nin Tokat Belediye Başkanı Adayı oldu. Seçim kampanyasını başlatan Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ile birlikte Tokat sokaklarında dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Ziyaretlerini “Bunu babamızdan gördük” şarkısıyla sosyal medyada kısa bir kliple paylaşan Yazıcıoğlu’na vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görüldü. Klipte Recep Yazıcıoğlu’nun kendileri için büyük bir hatıra olduğunu belirten vatandaşların Yazıcıoğlu’nun yanında olduklarını söylediği görüldü. Bir vatandaş, Mehmet Kemal Yazıcıoğlu’nu babası Recep Yazıcıoğlu’na benzetti.

“Babamızdan da böyle gördük” şarkısıyla paylaşılan klipte, “Başımız dik, alnımız ak, biz hep böyle yaşadık. Haram yemek haramdır, böyle gördük babamızdan” sözleriyle paylaşıldı. Baba” kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi. – tokat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu