Haber

CHP’de büyük skandal: Kılıçdaroğlu’nu oy kullanmadığı için dövdüler!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan UA, darbeye karışan kişiden şikayetçi oldu. Eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, saldırıyı kınadığını ve olayın takipçisi olacağını belirtti.

Türkiye, son yılların en kritik seçimi olarak kabul edilen 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi için sandık başına gitti. Yoğun katılımın olduğu seçim, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaferiyle sonuçlandı. Resmi olmayan sonuçlara göre Önder Erdoğan yüzde 52’den fazla oy alarak 7’li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu geride bıraktı.

“CHP’YE OY VERMEME SAVAŞI OLDUĞU” İDDİASI

Milli iradenin tecelli ettiği tarihi gecenin ardından demokrasi bayramına gölge düşüren bir olay kaydedildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kaş Hizmet Birimi’nde görevli olan UA’nın CHP’ye oy vermediği için darp edildiği iddia edildi. Darp raporu için başvuracağını öğrenen UA, darbeyi yapan kişiden de şikayetçi oldu.

MENDERES TÜREL’DEN KINAMA

Yaşanan insanlık dışı olaya tepki gösteren eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla saldırıyı kınadığını belirtti.

Türel yaptığı paylaşımda darp edilen vatandaşa geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Kendilerinden olmayana yaşam hakkını vermeyen bu demokrasi karşıtı, hoşgörüsüz, vandalları kınıyorum. Sorumlular hesap sorulacaktır.Kardeşimize geçmiş olsun.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu