Haber

CHP Gençlik Kolları Demokrasi Bileti Kampanyasını Tamamladı

CHP Gençlik Kolları Lideri Gençosman Killik, “Demokrasi Bileti Kampanyası”nı tamamladıklarını belirterek, “Demokrasi Bileti ile yaklaşık 73 bin öğrenci evlerine gitti. Örgütlenerek gönderilenler de dahil olmak üzere toplamda 160 bine yakın gence oy verdik. otobüs ve araç temini… Hiçbir parti ayrımı yapmadık çünkü gençlerin doğru karar vereceğine inanıyoruz.”

CHP Gençlik Kolları “Demokrasi Bileti Kampanyası”nı tamamladı. Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, şunları söyledi:

“Değerli arkadaşlar, Demokrasi Bileti kampanyasını başarıyla sonuçlandırmanın mutluluğuyla karşınıza geldim. AK Parti’nin sandık başına gitmesi gençlerin en büyük kabusuydu. O yüzden seçimleri Haziran’dan Mayıs’a aldılar. Gençleri istediler. insanlar memleketlerine dönmeyip oy kullansınlar.Ancak bağışçılarımız büyük bir dayanışma ile öğrencilerin oy kullanmasına izin verdi.Arkadaşlarımız başvuruları dikkatle inceleyerek bu bağışların yanlış yere gitmediğinden emin olmak için kupon kodlarını öğrencilere gönderdiler.

Anın prestijiyle tüm başvuruları karşıladık. Yaklaşık 73 bin öğrenci Demokrasi Bileti ile evlerine gitti. Otobüsler düzenleyerek, araç temin ederek, gönderilenler dahil 160 bine yakın gencin oy kullanmasını sağladık.

Biz burada parti ayrımı yapmadık çünkü gençlerin doğru karar vereceğinden eminiz. Bu kampanyada bize eşlik eden tüm bağışçılarımıza ve TÜLOV’a şükranlarımızı sunarız. genç arkadaşım; unutma! Bir oyla hak ettiğiniz gençliği yaşayabilirsiniz. Değişim sizin elinizde. Birinci sınıfta bitirelim.”

kursunluajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu