Yaşam

Barış’la Sevgili mi, Gamze ile Ne Yaşadı? MasterChef’ten Elenen Fatma Nur Uçar Açıklamalarıyla Gündem Yarattı!

MasterChef’e geçtiğimiz hafta veda eden müsabakanın tartışmalı ismi Fatma Parıltı Uçar, elendikten sonra açtığı Instagram canlı yayınında programın perde gerisini anlattı. Barış ile sevgililik durumundan final gecesi Gamze ile ortalarında geçenlere, Burak Kaya ile yaşadığı tartışmadan favori gördüğü isimlere birçok bomba açıklamada bulunan Fatma Parıltı gündem yarattı!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta MasterChef müsabakasına, programın en tartışmalı ismi Fatma Işık Uçar veda etti.

Sivri lisanı ve agresif halleriyle daha birinci kısımdan dikkatleri üzerine çeken Fatma Nur’un vedası herkesi üzmüştü.

Artık son 9’un kıyasıya rekabet edeceği MasterChef’in eleme gecesinde büyük bir stres yaşayan yarışmacıların tartışması gündem olmuştu. Bu tartışmalardan birisi de Gamze ve Fatma Nur arasında yaşandı.

‘Noodle’ yapan yarışmacılara üstten destek veren Fatma Nur, yapılan bir hatayı söyledi. Bunun üstüne Gamze’nin ‘Doğru yapıyor’ kelamı Fatma’yı çileden çıkarttı ve ‘4 yıl Asya mutfağında çalıştım Gamze abla, biliyorum ne olması gerektiğini. Senin bu çok bilmişliğinden çok sıkıldım’ diyerek yükseldi. Tartışma alevlenince Gamze stüdyoyu terk edip ‘Birisi şu kıza haddini bildirsin yoksa çok kötü olacak’ dedi.

Yaşanan bu tartışmanın akabinde Gamze, Burak Kaya ve Tolga ile girdiği eleme yarışında heyetlerden en az oyu alıp elenen isim Fatma Işık, elendikten sonra birinci sefer açıklama yaptı!

Konuşan Mikrofon isimli YouTube hesabında 3 kısım olarak yer alan Instagram canlı yayınında Fatma Parıltı, hakkında merak edilenleri ve programın perde ardında yaşananları anlattı.

İlk evvel herkesin aklındaki soru olan ‘Barış ile aranızda ne var? Sevgili misiniz?’ sorusunu cevaplayan Fatma Parıltı “Barış ile bizi çok yakıştırıyorlar, teşekkür ederim ama maalesef sevgili değiliz. Bir aşk yok ortada. ‘Kadim dost’ olduk biz onunla. Ama yakıştırdığınız için teşekkür ederim. Bir gün sizin de istediğiniz gibi Barış’la video çekeriz belki.” dedi.

Yarışmacılarla girdiği polemikler hakkında “Gerçekten çok gergin bir ortam orası. Bir de bazen keyifsiz uyanıyorsun, uykusuz uyanıyorsun otomatik olarak sinirleniyorsun. Zaten biraz sivri bir karakterim bu da üstüne eklenince tartışmalar yaşıyoruz ama hep birbirimizin yüzüne söylüyoruz ne söyleyeceksek. Arkasından konuşmuyoruz.” dedi.

Özellikle de Burak Kaya ile vakit zaman girdiği tartışmalar hakkında “Burak Kaya gerçekten çok iyi ve başarılı biri. Onunla çok tartıştık ama gerçekten çok iyi bir insan. Ne varsa içimizde birbirimizin yüzüne söylüyoruz.” dedi.

Veeeee o çok merak edilen mevzuya geldik! Fatma Işık, Gamze ile yaşadığı tartışmanın perde ardını anlattı. “Bana şu an cevap veremeyecek birinin arkasından konuşmak bana göre değil ama Gamze oradan çıkınca onunla canlı yayın açıp ağzıma gelen her şeyi tek tek sayacağım.” diyerek kelama girdi.

“Yedeklerle birlikte 23 kişiydik ve ben ne hayatımda ne de programda Gamze kadar sinsi bir insan tanımadım. Herkesin arkasından konuşuyor, kulis yapıyordu.”

Asıl bombayı ise sona bırakmıştı! “‘Yılan Gamze’ yazıp duruyorsunuz evet katılıyorum. Ben Gamze’nin tuttuğu günlüğü okudum ve ben dahil tüm yarışmacılar hakkında o kadar kötü şeyler yazmıştı ki…” diyen Fatma Parıltı hepimizin ağzını açık bıraktı! Bir takipçisinin ‘Gamze’ye çay’ diyerek yaptığı espriye ‘Gamze’ye çay yok, Gamze b*k içsin’ dedi!

Ortaya atılan bir öbür sav ise Gamze’nin kocasının, Fatma Nur ile yaşanan tartışma sonucu stüdyoyu bastığıydı. Fatma Nur “Hayır kimsenin kocası stüdyoyu falan basmadı. Hayırdır yani? Buna kimsenin cesareti yetmez.” diyerek yalanladı bu iddiayı.

Ayrıca Fatma Nur, Kıvanç ve Metin’i tuttuğunu, ikisinden birinin şampiyon olmasını istediğini söyledi…

Neler olmuş neler, yeniden kaosa doyduk! Pekala siz Fatma Ziya’nın kelamları hakkında ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu