Teknoloji

Atölye Haritaları Counter-Strike 2’ye Geliyor

Counter-Strike: Global Offensive oyununun yerini alan Counter-Strike 2, eylül ayı sonlarında piyasaya sürüldü. Geçtiğimiz günlerde Valve tarafından yeni bir güncelleme yayınlandı. Böylece, Counter-Strike 2 için atölye haritalarıGeldi.


İlginizi Çekebilir:  Yeni Warzone 2.0 Haritası Türkiye Baz alınarak mı Hazırlanıyor?


Elbette Counter-Strike 2 gibi taktiksel birinci şahıs bakış açısıyla oynanan oyunlarda haritalar büyük değer taşıyor. Oyun, oyuncuların birbirleriyle yaşayacakları çatışmaları yönlendirmek için formüle edilmiş. Bu bağlamda oyunun önceki versiyonundaki haritalar da bu geçiş sırasında yeniden tasarlandı. Bunda elbette tasarımcıların hem benzersiz oyun deneyimleri sunma hem de rekabet ortamlarında adaleti sağlama eğiliminin büyük etkisi olduğunu söyleyebiliriz.

Counter-Strike 2’ye Atölye Haritaları Eklendi

Ancak Valve, oyuncuları tasarımcıların hazırladığı haritalarla sınırlamak istemiyor. Bu bağlamda yayınladığı güncellemeyle Counter-Strike 2’ye atölye haritaları desteğini de getirdi.

Verilen bilgilere göre oyuncular artık oluşturdukları haritaları atölyeye yükleyebilecek ve topluluk sunucuları da ilerleyen dönemde atölye haritalarını barındırabilecek. Ancak atölyeye aboneliğiniz devam ettiği sürece topluluk haritalarını çevrimdışı olarak deneyebileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu