Haber

Altaylı’dan “El Sıkma” Uyarısı Yapan Cübbeli’ye Yanıt

Gazeteci Fatih Altaylı, Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün erkeklerin tokalaşmasının ‘cinsel eğilime yol açabileceği’ uyarısına tepki gösterdi. Ünlü’yü programında birçok kez konuk eden Altaylı, ‘Yanıma kaçtı demek ki’ dedi.

Gazeteci Fatih Altaylı, erkekleri el sıkışmamaları konusunda uyaran Cübbeli Ahmet lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü’ye tepki gösterdi.

Ünlü, Youtube’da yayınladığı programda, tokalaşmanın İslam’da bir ödül olarak görülmesine rağmen dikkatli olunması gerektiğini söyledi. “El sıkışmak tehlikelidir. Çünkü neden? Muhtemelen bir erkek karşıdaki erkeğe karşı cinsel bir eğilim hissediyor ve tokalaşmak bahanesiyle elini bırakmıyor.ifadelerini kullandı.

“İslami kısımdan gelen cinsel uyarıları anlamakta güçlük çekiyorum”

Gazeteci Fatih Altaylı, Ünlü’nün açıklamasına yanıt verdi. Altaylı, internet sitesinde yayınladığı yazıda Ünlü’yü şöyle eleştirdi:

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile birkaç televizyon programı yaptım. İlk niyetim o dünyayı tanımak ve anlamaya çalışmaktı. Anlamamın mümkün olmadığını gördüm. Sonrasında IŞİD ve Vahhabi İslam ile ilgili uyarılarını herkesin duymasını istedim. Çünkü bunları söylemesi onun için değerliydi, söyleseydik birebir etkisi olmazdı, aynı anlamı vermezdi.

Zekası ve mizah anlayışı da etkileyiciydi. Onunla uzun zamandır program yapmıyorum. Sebepler açık. Ama son ifadesini duyunca ‘iyi ki yapmıyorum’ dedim. Ahmet Mahmut Ünlü, erkek erkeğe tokalaşmayı eleştirerek, “Uzun tokalaşma karşı tarafı cinsel istek uyandırabilir” dedi.

Kulaklarıma inanamadım. Ve korkmuştum. Kendisiyle defalarca el sıkıştık. Bu, ondan düzgün bir şekilde kurtulduğum anlamına geliyor. Murat Bardakçı bile iyi kurtarmış. Yine de, İslamcı kesimden gelen bu cinsel uyarıları anlamakta zorlanıyorum. Cinsiyetten bağımsız olarak, bu kadar yüksek libido ve cinsel dürtü için ne yiyip içtiklerini merak ediyorum. Satışa çıkarlarsa iyi para kazanıyorlar. Cübbeli Ahmet’in ‘Helal Viagra’ markasını öneririm.’

sapanca-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu