Haber

Abdulhamit Gül: Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanımız için sahada büyük bir takviye var

Gül, Kanal7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in Başkent Kulisi özel yayınında soruları yanıtlıyor.

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Abdülhamit Gül’ün açıklamalarından başlıklar;

ALANIN BÜYÜK GÜCÜ VAR

Gaziantep’te hem gençlerde hem de toplumun büyük bir kesiminde büyük bir ilgi görüyorum. Önceki alanı bildiğimiz için vatandaşımızın o anlamda desteğini tahmin edebiliyoruz.

Saha vatandaşlarımız birinci turda bitirir diyor. Hem AK Parti hem de Cumhur İttifakı büyük çoğunluk elde edecek. Yani bu mahkemenin kararı. 15 Mayıs itibariyle bugüne kadar yapılan hiçbir şey yarım kalmadı, Türkiye yoluna devam etsin.” bir yaklaşım var.

TÜRKİYE’NİN 4. BÜYÜK ŞEHİR HASTANESİ

AK Parti’nin kendisi bir güvencedir. Gaziantep’te günde 18 bin kişiye hizmet verecek 1875 yatak kapasiteli şehir hastanesi yapıyoruz. Birkaç hafta içinde faaliyete geçecek. Ortada 7 hastane bulunan bir kompleks.

“7 İŞARETE” YANIT

Muhalefeti bir masa etrafında toplayan nedir? Türkiye ekonomisi, dış politikası; Ukrayna-Rusya’nın Libya savaşında ortak bir duruşunuz var mı? Dışarıdan bir tehdit olduğunda Mehmetçik arama emriyle sınır ötesi operasyon mu yapacak?

7 benzerliğini ortaya çıkaran Türkiye telaşı değil, “Tayyip Erdoğan git” söylemidir. “Tayyip Erdoğan gitsin”den başka proje, ufuk yok.

 

Haberin Detayları Geliyor…

Son dakika gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza kullanabilirsiniz. (iOS, Android)Twitter’da yapabilirsin @haber7Hesabınızı takip edebilirsiniz.

Uygulama mağazası Google Oyun Takip etmek

 

 

elmadag-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu